راه اندازی خط تولید نرم افزار در مجتمع فولاد آلیاژی ایران

به دعوت مجتمع فولاد آلیاژی ایران برای دوره آموزشی راه اندازی خط تولید مکانیزه نرم افزار را برای بخش توسعه (MIS) این مجتمع به شهر یزد سفر کردم. در این سفر از مکان های دیدنی یزد مانند آتشکده، باغ دولت آباد و هتل سنتی فهادان دیدن کردم.

DSCN4020

DSCN3895

DSCN3980

این کارگاه بیش از آن چیزی که فکر می کردم مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت. البته باید اشاره کنم که این دوستان از سطح کیفی خوبی در مهندسی نرم افزار برخوردار بودند و با به روزترین فناوری ها آشنا بوده و حتی برخی از آنها را به کار گرفته  بودند.

DSCN3988

DSCN3989

DSCN3986

 

در کنار بحث فنی، مهمان نوازی این دوستان مرا تحت تاثیر قرار داده بود و در همان جلسه اول احساس خوبی از بودن در کنارشان داشتم.

در اینجا جا دارد که از آقای مهندس زارعی رئيس توسعه سيستمهاي اطلاعاتي و آقای مهندس اسماعیلی رئيس پشتیبانی سيستمهاي اطلاعاتي مجتمع فولادی آلیاژی ایران تشکر کرده و برای این عزیزان آرزوی موفقیت نمایم.

بصیر جعفرزاده

—————

پیام جناب آقای مهندس زراعی درباره دوره راه اندازی خط تولید نرم افزار

جناب آقاي مهندس جعفرزاده
با سلام
بدينوسيله از طرف خود و همكارانم از زحمات جنابعالي در برگزاري دوره «مكانيزه كردن خط توليد نرم افزار» در شركت فولاد آلياژي ايران تشكر و قدرداني مي نمايم.
دوره برگزار شده بسيار مفيد بوده و آموخته هاي اين دوره مي تواند سرعت ايجاد نرم افزار و همچنين كيفيت پشتيباني سيستمهاي موجود را بالا ببرد.
باتشكر
رضا زارعي
رئيس توسعه سيستمهاي اطلاعاتي
شركت فولاد آلياژي ايران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.